Taylor obhájila pásy WBA a IBF v lehké váze!

Olympijská vítězka z Londýna a pětinásobná amatérská mistryně světa Katie Taylor jasně vybodovala finskou vyzývatelku Eve Wahlstrom a dál kraluje lehké váze. Galerie a video! 

15.12.2018 – Madison Square Garden, New York, USA
Katie Taylor vs Eva Wahlstrom
Bernard Bruni 100:90
Larry Hazzard Jr 100:90
David Sutherland 100:90

Irská hvězda Katie TAYLOR (12-0-0, 5 KO) nenašla přemožitelku ani ve svém dvanáctém profesionálním duelu. V sobotu se postavila vyzývatelce z Finska, zkušené Evě WAHLSTROM (22-1-1, 3 KO)

Souboj dvou skvělých amatérských boxerek, které do sobotní noci nenašli v ringu jedinou přemožitelku nabídl parádní box, kterému jasně dominovala obhájkyně titulů Katie Taylor.

Taylor byl rychlejší, přesnější, tvrdší a byla zkrátka ve všem o krok vpředu před svou soupeřkou a u rozhodčích vyhrála každé kolo. Taylor tak popáté obhájila pás WBA a potřetí pás IBF.

Irská boxerka tak potvrdila jasnou dominanci v lehké váze a upevnila si pozici světové dvojky této váhové kategorie. Nyní může pomalu vyhlížet světovou šestku, neporaženou brazilskou boxerku Rose Volante (14-0-0, 8 KO), která má v držení pás WBO a také světovou jedničku Delfine Persoon (42-1-0, 17 KO), která má v držení titul WBC.