Taylor čeká příští měsíc další obhajoba!

Irskou královnu lehké váhy Katie Taylor čeká 14. listopadu další obhajoba pásů WBA, WBO, WBC a IBF. Do cesty se ji postaví španělská boxerka Miriam Gutierrez! Na galavečeru uvidíme celkem tři čistě ženské titulové souboje!

14.11.2020 – Velká Británie
Lehká váha
Katie Taylor vs Miriam Gutierrez

Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (16-0-0, 6 KO) a neporažená španělská jednička a světová jedenáctka Miriam GUTIERREZ (13-0-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Katie Taylor naposledy obhájila všechny pásy letos v srpnu, kdy v odvetě jasně vybodovala skvělou Belgičanku Delfine Persoon.

Miriam Gutierrez získala loni v listopadu prozatímní titul WBA, když jasně na body udolala Keren Batiz z Venezuely. Stala se tak povinnou vyzývatelkou Taylor.


Super pérová váha
Terri Harper vs Katharina Thanderz

Neporažená britská jednička a světová trojka Terri HARPER (10-0-1, 5 KO) a Neporažená norská jednička a světová jedenáctka Katharina THANDERZ (13-0-0, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBC a IBO!

Terri Harper obhajovala své tituly stejně jako Taylor v srpnu, ale zápas se ji příliš nevydařil a skončil remízou s krajankou Natashou Jonas.

Katharina Thanderz je od loňského listopadu držitelkou prozatímního pásu WBC, když ve velmi vyrovnaném duelu vybodovala Danilu Ramos z Brazílie


Bantamová váha
Ebanie Bridges vs Rachel Ball

Australská neporažená jednička a světová devětadvacítka Ebanie BRIDGES (4-0-0, 2 KO) a britská jednička a světová devatenáctka Rachel BALL (6-0-0, 0 KO) se utkají v desetikolovém souboji o uvolněný titul organizace WBA!

Ebanie Bridges odboxovala v profi ringu pouze čtyři zápasy a maximálně 6 kol. Zda si titulový zápas zaslouží je k debatě.

Rachel Ball stejně jako její soupeřka nemá žádné velké zkušenosti, boxuje sice tři roky, ale repertoár jejich soupeřek nestojí za řeč. Jediná lepší boxerka byla Katharina Thanderz, se kterou také prohrála.