Taylor čeká boj se světovou třináctkou!

Katie Tylor vs Karina KopinskáIrská boxerka Katie Taylor zvládla o víkendu svůj debut v profi ringu, když ve třech kolech zničila Polku Kopinskou. Nyní na galavečeru “Joshua vs Molina” vyzve světovou třináctku Viviane Obenauf z Brazílie!

10.12.2016 – Manchester aréna, Manchester, Velká Británie
Lehká váha
Irská jednička Katie TAYLOR (1-0-0, 1 KO) a světová třináctka a brazilská dvojka Viviane OBENAUF (9-1-0, 4 KO) se utkají v 6ti kolové bitvě!

Katie Tylor vs Karina Kopinská

Katie Taylor má za sebou veleúspěšný debut v profesionálním ringu, když o víkendu smetla ve třech kolech polskou boxerku Karinu Kopinskou (7-15-3, 2 KO). Touto výhrou hned v prvním zápase získal jeden bod no světového ratingu.

Nyní bude mít opět proti sobě výzvu z Brazílie jménem Viviane Obenauf, která je momentálně na 13. místě světového ratingu a má deset bodů. Pokud Taylor opět uspěje, vyskočí v žebříčku nejspíše do první desítky!

Katie Tylor vs Karina Kopinská

Pro irskou boxerku tento zápas bude zviditelnění jako hrom, protože se jedná o velmi sledovaný galavečer, kde bude světový pás IBF v těžké váze obhajovat Anthony Joshua proti Američanovi Ericu Molinovi nebo souboj o pás britské asociace v těžké váze mezi Dillianem Whytem a Dereckem Chisoro a mnoho dalších zajímavých zápasů. Galavečer bude v České republice vysílat sportovní stanice Sport1!

Anthony Joshua, Dereck Chisora, Joseph Parker, Andy Ruiz