Tarver vs Cunningham 14.8.2015!

Steve Cunningham vs Antonio TarverVeterán Antonio Tarver se opět vrací do ringu a změří v síly se svým krajanem Steve Cunninghamem za dva měsíce v New Jersey!

14.8.2015 – Prudential Center, Newark, New Jersey – USA
Těžká váha
Americká trojka a světová osmička „Magic Man“ Antonio TARVER (31-6-0, 22 KO) a Americká pětka světová jedenáctka „USS“ Steve CUNNINGHAM (28-7-0, 13 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě!

Antonio Tarver ve svých 46ti letech stále nehodlá ukončit svou profesionální kariéru a chce dovršit svou veteránskou jízdu soubojem o titul. Netají se tím, že by se rád utkal s Wladimirem Klitschkem.
Tarver naposledy boxoval loni 11. prosince a knockoutoval Klitschkova trenéra Johnathona Bankse. Neboť drží prozatímní pás WBA-NABA, který má v hlavním držení Shannon Briggs, můžeme se v případě výhry těšit na tento duel veteránů!
Steve Cunningham loni odboxoval dva parádní zápasy, nejdříve v dubnu vybodoval ve vyrovnané bitvě Amira Mansoura a poté zničil v 7mi kolech Natu Visinia. Ovšem letos v březnu se utkal se světovou šestkou Vyacheslavem Glazkovem a prohrál velice sporně na body, což nebylo v Američanově kariéře bohužel poprvé a naopak v Glazkov již pár sporných vítězství na svém kontě má.

______________________________________________________________________________

Ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz Vám prostřednictvím našeho webu můžeme také poskytnout krátky dokument o tomto úžasném boji mezi Mohhamedem Ali a George Foremanem! ⇓