Takam nebyl překvapen prohrou Joshuy a je si jistý, že Usyka zdolá podobně!

Kamerunský válečník s francouzským pasem, Carlos Takam (36-5-1, 28 KO) se v posledních dnech hodně rozpovídal. Nyní tento osmatřicetiletý veterán těžké váhy promluvil i o prohře bývalého šampiona, Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO).

On sám dostal možnost nastoupit proti tehdejšímu králi těžké váhy. Carlos Takam vzal souboj s Anthonym Joshou na poslední chvíli za zraněného Kubrata Puleva a ostudu si určitě neudělal. Tehdejšího britského šampiona trápil deset kol, než jej ringový sudí, Phil Edwards, odmával. Podle mnohých zbytečně brzy. „Rozhodně mě to nepřekvapilo. Tohle je těžká váha, stačí jeden úder a jste hotový. Podívejte se na můj souboj s Dereckem Chisorou. Celou dobu jsem tlačil, byl jsem lepší, vyhrával jsem, ale pak stačil jeden úder a bylo po všem.“ – Rozpovídal se sympaťák těžké váhy.

„Takže opravdu mě to nepřekvapilo. Já Anthonymu samozřejmě přeji do odvety jen to nejlepší. Doufám, že se i my dva ještě jednou střetneme. Pořád mám ty nejvyšší cíle, tedy stát se mistrem světa. Mohu bojovat proti komukoliv. Wilder, Joshua, Ruiz, nebo Tyson Fury, je mi to jedno. Jsem připraven bojovat proti každému. Ovšem nyní mě čeká Oleksandr Usyk. Byl jsem hodně zklamaný, když na náš květnový souboj nedošlo, ale přeji mu brzké uzdravení a těším se na náš blízký střet. Chystám se jej knockoutovat. Věřím, že ho mohu porazit a knockoutovat.“ – Zakončil své povídání aktuálně pětadvacátý muž světového žebříčku.