Takam chce odvetu s Joycem! Warren zase boj Chisora vs Joyce!

Rodák z Kamerunu není spokojen s výsledkem zápasu a jakým byl duel s Joycem ukončen a požaduje odvetu. Podle jeho slov bylo bránění taktikou. Na druhé straně promotér chce souboj Chisora vs Joyce!

Jak jsme již psali, neporažený pětatřicetiletý britský šampión “Juggernaut” Joe Joyce (13-0-0, 12 KO) se v sobotu utkal s francouzským veteránem Carlosem Takamem (39-6-1, 28 KO) a v šestém kole, kdy Takam kompletně fyzicky odešel a neměl sílu vzdorovat tak ringový Steve Gray zápas ukončil.

Nyní se čtyřicetiletý Takam nechal slyšet, že bránění bylo taktikou a že jen čekal až se Joyce unaví a potom by udeřil. „Ano, Joe tam měl pár dobrých úderů, ale viděl jsme, že se unavuje a začal sem se jen bránit. Byla to má strategie, chtěl sem aby se unavil a potom bych začal kontrovat. Rozhodčí ten boj zastavil, ale nebyl k tomu jediný důvod“. řekl Takam

Na druhé straně už spřádá plány britský promotér Frank Warren, který bych chtěl vidět duel mezi Dereckem Chisorou a právě Joy Joycem. „Byl by to skvělý boj nemyslíte? Chisora je velmi nebezpečný a je jeden z mála boxerů, který může Joyceho opravdu porazit. Uvidíme co bude“. řekl šéf Queensberry Promotions.