Szpilka, Chisora, Whyte, Rivas a další borci řádili na veřejném tréninku v Londýně.

Na veřejném tréninku pod otevřeným nebem řádili bojovníci, kteří se představí již tuto sobotu v londýnské O2 Aréně. Čeští fanoušci mohou tento galavečer sledovat v přímém přenosu na stanici Sport1.

David „Whyte Rhino“ Allen (17-4-2, 14 KO) vs. David Price (24-6-0, 19 KO) – Fanoušci se mohou těšit na tři souboje těžkých vah, které budou nesmírně vyhrocené. Například britské derby mezi sedmadvacetiletým rodákem z Doncasteru, Davidem „White Rhino“ Allenem a čerstvě šestatřicetiletým, nenaplněným talentem z Liverpoolu, Davidem Pricem. Pro oba jde o nesmírně důležitý souboj. Price stojí zřejmě na konci své kariéry a nutně potřebuje vítězství, aby dostal ještě šanci ve velkém souboji. O devět let mladší Allen pro změnu stojí před životní šancí, která jej může dostat hodně blízko k titulovým soubojům.

Dereck „WAR“ Chisora (30-9-0, 21 KO) vs. Artur „Szpila The Pin“ Szpilka (22-3-0, 15 KO) – Nesmíme opomenout ani souboj dvou horkých hlav a výtržníků světa šestnácti provazů. Pětatřicetiletý rodák ze Zimbabwe, jenž hájí britské barvy, je velkým bojovníkem, který dokáže rozpoutat peklo v ringu, ale i mimo něj. Toho by se mohl chytnout i stejně laděný Szpilka. O pět let mladší Polák totiž v obě nezapře horkou krev a každý tak nějak očekává, kdy se mezi těmito borci semele nějaký ten průšvih. „Rozhodně sledujte co se bude dít na tiskové konferenci a vážení, protože oba jsou šílení. Je docela možné, že po sobě dokonce budou házet i nějaké věci. Jejich souboj bude čistě šílenství, o tom jsem přesvědčen.“ – Prohlásil promotér celého večera, Eddie Hearn.

Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (25-1-0, 18 KO) vs. Oscar „Kaboom“ Rivas (26-0-0, 18 KO) – Zlatým hřebem večera bude souboj o prozatímní titul WBC a také o právo vyzvat šampiona této organizace, Deontaye Wildera. Jednatřicetiletý Brit je přes 600 dní povinným vyzývatelem a rozhodně hodlá své tažení za titulem těžké váhy dotáhnout až do konce. Rodák z Jamajky rozhodně nechce po devíti výhrách v řadě zůstat před branami titulové šance, ale k tomu potřebuje právě vítězství nad sobotním sokem. Jenže dvaatřicetiletý Kolumbijec bude proti. Pro Rivase jde totiž o první velkou šanci, kterou hodlá řádně využít a je potřeba říci, že na to schopnosti i zkušenosti má.