Szpilka se připravuje s Heleniusem a Ustinovem!

Artur Szpilka má před sebou boj o Polsko s krajanem Mariuszem Wachem a přípravu rozhodně nepodceňuje. Alexander Ustinov a Robert Helenius jsou jeho sparingpartneři!

10.11.2018 – Aréna Gliwice, Polsko
Těžká váha
Artur Szpilka vs Mariusz Wach
Polská dvojka “Szpila The Pin” Artur SZPILKA (21-3-0, 15 KO) a polská trojka “The Viking” Mariusz WACH (33-3-0, 17 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Artur Szpilka nabral více jak 10 kilogramů svalové hmoty a má již přes 112kg, což je nejvíc za celou profesionální kariéru. Nechce nic ponechat náhodě, přece jen Mariusz Wach je o 10 cm vyšší a stále o 10 kilogramů těžší.

Szpilka naposledy boxoval 25. května, kdy si spravil chuť po dvou porážkách s Wilderem a Kownackim. Dokázal jasně vybodovat Američana Dominicka Guinna, avšak nutno podotknout, že to žádný extra výkon nebyl.

Artur Szpilka vs Adam Kownacki

Wach naposledy dostal výprask od Jarrella Millera, který jej zničil v 11. kole. a letos Poláka čeká teprve první zápas. V souboji s krajanem to bude hodně zajímavý duel, neboť se oba utkají o post polské jedničky, kterou je ještě stále legendární Tomasz Adamek.

Tento týden se Szpilka připravuje společně s novým Evropským šampiónem Robertem Heleniusem (28-2-0, 17 KO), který pás získal 29. září, když dokázal v osmém kole knockoutovat Němce Erkana Tepera.

Robert Helenius vs Andras Csomor

Druhým sparingpartnerem je ruský obr Alexander Ustinov, který má před sebou těžký zápas s neporaženým čínským reprezentantem Zhilei Zhangem (20-0-0, 16 KO)