Sulecki s Rosadem rozpoutají tento pátek obrovskou válku ve Filadelfii!

Již zítra rozpoutají oba borci velkou bitvu středních vah. Oba si slibují válku. Na jedné straně devětadvacetiletý polský rebel a světová desítka, Maciej Sulecki (27-1-0, 11 KO). Na straně druhé plechový „Král“ a světová osmadvacítka, Gabriela Rosado (24-11-1, 14 KO).

Když se dva boxeři sejdou ve Filadelfii, tak se zřejmě schyluje k velké podívané. Ještě aby ne, když z Filadelfie pochází právě Rocky Balboa, nejslavnější to boxerský film a hlavně památné schody, do kterých Rocky běhal. Sám Rosado také pochází z Filadelfie, což atmosféru tohoto souboje jen stupňuje. „Mnohokrát jsem se díval na Rockyho v soubojích s Apollem Creedem, nebo Ivanem Dragem. Miloval jsem také scénu, kde Rocky bije maso na jatkách. Bylo to tak šílené, že jsem šel okamžitě trénovat. Vím, že Gabriel pochází z tohoto města, ale v pátek večer bude Rocky z Polska nezdolnou horou.“ – Začal své povídání Sulecki.

Po té, co si sám vyšlápl Rockyho schody, si to namířil přímo na tiskovou konference, kde už taková sranda nebyla. Jak Rosado, tak Sulecki slibili, že svého soupeře zničí. „Trošku jsme si popovídali, nic mimořádného. On chce válku, já chci válku a fanoušci ve Filadelfii dostanou bitvu, kterou ještě neviděli. Neznám ho a tak nemůžu říct, že ho nemám rád. Prostě v pátek přijdu a udělám svoji práci. To já budu dalším vyzývatelem mistra světa.“ – Prohlásil po tiskové konferenci rodák z Varšavy. Promotér celého galavečeru, Eddie Hearn, totiž slíbil, že vítěz se střetne s šampionem WBO Demetriusem Andradem.