Sulecki odspároval stovku kol. Andrade mu slibuje velké bití!

Již 29.6.2019 dostane Maciej „Striczu“ Sulecki (28-1-0, 11 KO) šanci stát se pátým mistrem světa z Polska, když se postaví aktuálnímu šampionovi WBO ve střední váze, kterým je Demetrius „Boo Boo“ Andrade (27-0-0, 17 KO).

Třicetiletý Sulecki má za sebou opravdu výživnou přípravu na šampiona WBO, kterým je Demetrius Andrade. Rovná stovka odspárovaných kol, kterou zakončil minulou sobotu, by měla být dostačující přípravou, alespoň podle rodáka z Varšavy. „Chlapci v kempu mi dali opravdu zabrat. Odspároval jsem sto kol, což bylo přesně to, co jsem chtěl. Málo kdo ví, že jsem trénoval v gymu, který není mým domovem, takže mi chlapci chtěli ukázat, kde je moje místo, ale já to nevzdal a věřím, že se mi to v zápase vyplatí.“ – Rozpovídal se pro zámořská média Sulecki. „Nečekám takové praktiky, jako se odehráli o víkendu v Rize, ale trenér mě již dlouho připravuje na možnost, že půjde o nečistý boj. Je mi to jedno, protože to se mnou nebude mít Andrade lehké.“ – Doplnil svoje povídání polský válečník.

Jenže i o rok starší šampion se připravoval svědomitě a jelikož je neporažený, tak nemá důvod si nevěřit. K vítězství jej požene i domácí publikum. „ Je dobré, že se Sulecki tvrdě připravoval, protože příští týden bude čelit velkému bití.“ – Prohlásil s úsměvem rodák z Rhode Island. Reakce z druhého tábora na sebe nenechala dlouho čekat. „ Moc nemluv a nech si nějakou sílu na příští sobotu. To pro tebe bude daleko užitečnější.“ – Uklidňoval Američanovi emoce jeho polský sok. Tento týden se oba borci předvedou na veřejném sparingu a následně je bude čekat tisková konference, mediální povinnosti a vážení, které vyvrcholí bitvou, jenž proběhne ze soboty na neděli.