Sugar Hill Steward věří, že Kronk Gym udělá s Tysona Furyho knockoutéra!

Nový trenér bývalého světového šampiona Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) se rozpovídal o plánech pro odvetu s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO).

Sugar Hill Steward věří, že dokáže svému novému svěřenci Tysonovi Furymu předat tajný knockoutový recept Kronk Gymu. „Předáme mu knockoutovou sílu. Je to tajemství Kronk Gymu, které přináší knockouty.“ – Rozpovídal se Americký kouč, který si britského obra nemůže vynachválit. „Je to velice všestranný bojovník. Jeho největší devízou je, že je nezasažitelný a nepolapitelný. Umění boxu přece spočívá v tom nebýt nikým zasažen a přitom všechny zasáhnout.“ – Pokračoval ve svém vyprávění Steward, jenž potvrdil, že hvězdný „Gypsy King“ bere přípravu hodně vážně a svědomitě.

„Je hodně koncentrovaný, ale hlavně šťastný. Zůstává hodně v gymu a trénink je jeho záchranou před mentálními problémy. Je to taková terapie. Zároveň nepotřebujeme žádného odborníka, protože já jsem jeho terapeutem. Vím, co jej rozesměje, rozesmutní i rozpláče.“ – Usmíval se synovec slavného Emanuela Stewarda, který kdysi prorokoval Furyho, jakožto potencionálního přemožitele legendárního Ukrajince Wladimira Klitschka.

Americký kouč zároveň věří, že Brit je daleko lepším bojovníkem, než Wilder, či Joshua. Důvod je jednoduchý. Rodák z Manchesteru je zkrátka všestrannějším bojovníkem. „Joshuu a Wildera můžete hodit do stejného pytle. Jsou to velcí a silní chlapci s knockoutovým úderem, ale nemají žádné další zbraně. Tyson je jiný. Miluje tanec a je velice kreativní. Je velice atletický a koordinovaný na tak velkého chlapa. Přitom je dostatečně silný na to, aby vás uzemnil jednou jedinou ranou. Navíc má neskutečnou touhu vyhrát.“ – Dokončil své povídání Steward, jenž bude Furyho doprovázet 22.2.2020 do ringu k odvetě s alabamským knockoutérem.