Střetne se Tyson Fury 5.10.2019 s Kubratem Pulevem?

Původně bylo datum dalšího zápasu manchesterského obra, Tysona „Gypsy King“ Furyho (28-0-1, 20 KO), plánováno na konec září, ale nyní Bob Arum potvrdil, že půjde o první říjnovou sobotu , tedy 5.10.2019.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Sotva oblíbený „Gypsy King“ dokončil jednu bitvu, kterou opanoval technickým knockoutem ve druhém dějství, již se čile spekuluje o jeho dalším souboji. Třicetiletému Britovi je celkem jedno, kdo bude jeho dalším oponentem, hlavně aby se v ringu objevil v brzkém termínu. To se mu nejspíše splní. Podle posledních informací od promotéra a majitele stáje Top Rank, Boba Aruma, se lineární šampion objeví v ringu 5.10.2019, tedy zhruba tři a půl měsíce po boji s Tomem Schwarzem.

Možností však příliš není, jelikož většina boxerů světové špičky patří pod Matchroom Boxing, či Premier Boxing Champions mocného Ala Haymona. Ovšem přece jen pár nabídek zde najdeme. Například dopingový hříšník Jarrell „Big Baby“ Miller, jenž se v posledních dnech snaží podepsat smlouvu právě s Top Rankem a který byl dokonce přítomný v lasvegaské MGM o tomto víkendu. Přítomný byl ale i další zástupce Top Rank, Kubrat „Kobra“ Pulev. Osmatřicetiletý Bulhar je další možností na říjnový duel s britským obrem. V neposlední řadě pak může Arum sáhnout i po prozatímním šampionovi WBA, Trevoru Bryanovi.