Střetne se Hunter s Kuzminem v září?

Vypadá to, že se rýsuje další velmi zajímavý souboj těžkých vah. Proti sobě by se měli postavit Američan Michael Hunter a neporažený Rus Sergey Kuzmin!


14.9.2019 – USA (datum nepotvrzen)
Těžká váha
Michael Hunter vs Sergey Kuzmin
Americká desítka „The Bounty“ Michael HUNTER (17-1-0, 12 KO) a neporažená ruská trojka Sergey KUZMIN (15-0-0, 11 KO) se utkají v zápase vypsaném na 12 kol. ve hře by měl být mezinárodní titul organizace WBA!

Podle zákulisních informací by se měl Michael „The Bounty“ Hunter (17-1-0, 12 KO) střetnout s ruským „Medvědem“ Sergeyem Kuzminem (15-0-0, 11 KO). Tuto informaci potvrdil manažer i ruského bijce Vadim Kornilov.

K souboji by mělo dojít 14 září v USA. Jednatřicetiletý Američan je aktuální světovou devětatřicítkou těžké váhy a držitelem mezinárodního titulu organizace WBA.

Jeho poslední prohra se datuje k 8.4.2017, když nestačil na fenomenálního Ukrajince, Oleksandra Usyka (16-0-0, 12 KO). Jenže to bylo ještě v křížové váze. Hunter se následně přesunul o váhovou kategorii výše, kde ještě nezaváhal a má momentálně sérii pěti výher v řadě s tím, že čtyři poslední utkaní ukončil před limitem.

Hunter zároveň nedávno podepsal smlouvu s Matchroom boxing a zařadil se tak po bok Anthony Joshuy, Martina bakoleho nebo nově i Hughie Furyho.

O rok starší Kuzmin je v profesionálním ringu ještě neporažený a patří mu dvaatřicátá pozice ve světovém žebříčku. V posledních soubojích si poradil s Davidem Pricem, LaRonem Mitchellem a Joeym Dawejkem.

V souboji s Davidem Pricem získal Interkontinentální pás organizace WBA, který drží do dnes. Dá se tedy předpokládat že v souboji půjde o jeden z pásů WBA. Kuzmin mimo jiné také před dvěma lety ve dvou kolech zničil českého „vlka“ Václava Pejsara.