Streamingový gigant DAZN vydal dva díly 40DAYS k souboji Golovkin-Rolls!

Již o tomto víkendu budeme svědky návratu kazašského knockoutéra Gennady „GGG“ Golovkina (38-1-1, 34 KO), který se vrací po sporné porážce od Saula „Canelo“ Alvareze (52-1-2, 35 KO). Jeho soupeřem bude neporažený, leč neznámý kanadský válečník, Steve Rolls (19-0-0, 10 KO).

Gennady Golovkin: „Jsem velice šťastný, že jsem zpět. V první řadě bych chtěl poděkovat mým partnerům. Děkuji DAZN a Madison Square Garden, která je mým druhým domovem. Chtěl bych poděkovat Stevu Rollsovi, že přijal tento souboj a rozhodl se být součástí této velké show. Ať si každý říká, že jsi outsider. V ringu budeme jen já a ty a nejsilnější zvítězí. Chtěl bych ti popřát hodně štěstí a uvidíme, co se stane v sobotu v noci.“ – Prohlásil již sedmatřicetiletý rodák z Karagandy, který spustil u mikrofonu rusky.

Steve Rolls: „Chtěl bych poděkovat bohu, týmu Gennady Golovkina a mému promotérovi za to, že mi nabídli tuto obrovskou příležitost. Nikdo mě nyní nezná, ale věřte, že po tomto zápase na mě nezapomenete. Hodně respektuji Golovkina, ale v sobotu v noci šokuji svět.“ – prohlásil o dva roky mladší rodák z Toronta. Povede se Stevu Rollsovi napodobit Andyho Ruize a podruhé, v krátkém časovém úseku, šokovat světa?