Stiverne předpovídá tvrdý knockout Joyce!

Celkem znenadání a hodně rychle se upekl souboj mezi britským pořezem Joe Joycem (7-0-0, 7 KO) a bývalým světovým šampionem WBC Bermanem Stivernem (25-3-1, 21 KO). Oba chasníci se do sebe zaklesnou 23.2.2019 na britské půdě.

Britský olympionik si naposledy poradil v americkém Staples Centre s Joe Hanksem, kterého vyprovodil expresně a v suchém triku v prvním dějství. Následně se čekalo, kdo nabídku s obrovitým Britem příjme. Nakonec se přihlásil haitský rodák, Bermane Stiverne, který ale neslavně dopadl v posledním souboji, kdy jej aktuální šampion WBC, Deontay Wilder vyřídil, stejně jako Joyce svého soka, v prvním kole. Nyní však borec s přezdívkou „B.WARE“ hlásí vrcholnou formu a snaží se rozpoutat aspoň trošku zlé krve.

„Říkal jsem Donu Kingovi, ať mi sežene jakéhokoliv chlapa z téhle planety a já s ním budu boxovat. Dokážu ještě světu, co ve mně je. O pár dní později mi zvonil telefon a volal Don s nabídkou od Joe Joyce, že chlápek co má jen sedm zápasů to bere. Má sedm zápasů a odvahu boxovat se mnou? Porazil jsem Arreolu, Austina, neporaženého Manswella a teď chce chlápek, co má sedm zápasů, se mnou do ringu? Řekl jsem Donovi, ať smlouvu podepíše, že jsem připravený. Pro mě je to splněný sen, ale pro Joyce to bude tvrdý knockout. Knockoutuji ho a dostanu se k Joshuovi. Jsem na vrcholu a 23.2.2019 uvidíte skutečného Stiverna.“ – Rozdmýchal atmosféru bývalý šampion.

Ovšem odpověď z britského táboru na sebe nenechala dlouho čekat. „Stiverna jsem respektoval, protože jsme spolu spárovali v Las Vegas, ale nedávno jsem četl nějaké jeho vyjádření, že mě při tréninku vyškolil. Bylo to od něj dost nepěkné a to je také důvod uskutečnění tohoto souboje. Choval jsem k němu úctu a respekt, ale když je drzý, tak dostane, co zaslouží. Je to bývalý šampion, který vzdoroval Wilderovi dvanáct kol. Je pro mě skutečnou výzvou, ale moje síla bude příliš velké sousto.“ – Reagoval s ledovým klidem Joyce.