Startovka Oktagon Prime 5!

Oktagon Prime 5Oktagon míří do slovenského Šamorína, který je kousek od Bratislavy a čeká nás celkem 12 zápasů a elektrizující atmosféra. V hlavním duelu se utkají Bojan Veličkovič s Máté Kertészem!

26.3.2022 – Šamorín, Slovensko
Oktagon Prime 5
PPV na OktagonTV
Lístky na TicketportalSK

Nevyhnutelná bitva začíná, to je souboj velterové váhy Máté Kertész vs Bojan Veličkovič. Oba borci již o titul bojovali. A oba si vylámali zuby na Davidu Kozmovi. Kertész dokonce dvakrát! V současné době má však 3 výhry v řadě a je dvojkou divize. Kdy se „The Cold Blooded“ utká s Veličkovičem, bylo jen otázkou času.

Veličkovič s Kozmou neúspěšně bojoval o titul začátkem prosince 2021. Na přípravu měl však pouhých 11 dní. Borec s ocelovou holení, který prošel UFC či PFL, hned po prohraném zápase prohlásil, že by se chtěl s Kozmou utkat znovu. Ale ne hned! Nejdřív musí porazit ty nejlepší v divizi. Nejdřív musí porazit ty nejlepší ve své váhovce. Dostane se Veličkovič ke své odvetě, nebo bude odstraněn z cesty a dočkáme se třetího souboje Kozmy s Kertészem?

Oktagon Prime 5

 

Do životního zápasu v Šamoríně nastoupí Matouš Kohout, který si dovolí na bývalého krále lehké váhy Legierskiho. Ten se do Oktagonu po 2 letech vrací pro svůj pás, jehož držitelem je nyní Ivan Buchinger. Ryšavý si po minulé prohře chce spravit chuť a půjde proti Fodorovi, uvidíte tak slovenské derby vašich dvou oblíbenců.

A další jména, která jsou na MMA scéně v poslední době slyšet: Moon, Sanikidze, Plesník a brazilský kat „Kratos“ Xavier, jenž si po nádherné řežbě se Španělem Toledem připsal další KO a s 9 ukončeními z 10 výher se rázem stal pětkou polotěžké váhy organizace.

Oktagon Prime 5


26.3.2022 – Šamorín, Slovensko
Oktagon Prime 5

Pérová váha
Roman Paulus 🇸🇰🆚 TBA
Lehká váha
Arda Adas 🇩🇪🆚🇬🇼 Iamik Furtado
Těžká váha
Daniel Toledo 🇪🇸🆚🇬🇷 Panagiotis Stroumpoulis
Těžká váha
Rafael De Sousa Xavier 🇧🇷🆚🇵🇱 Marcin Lazarz
Pérová váha
Jakub Tichota 🇨🇿🆚🇫🇮 Janne Elonen-Kulmala 
Velterová váha
Kaik Brito 🇧🇷🆚🇨🇿 Andrej Kalašnik
Velterová váha
Robert Pukač 🇸🇰🆚🇩🇪 Christian Jungwirth
Střední váha
Michal Plesník 🇸🇰🆚🇵🇹 Carlos Graca
Lehká váha
Karol Ryšavý 🇸🇰🆚🇸🇰 František Fodor
Pérová váha
David Moon 🇨🇦🆚🇬🇪 Mate Sanikidze
Lehká váha
Mateusz Legierski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matouš Kohout
Velterová váha
Máté Kertész 🇭🇺🆚🇷🇸 Bojan Veličkovič

Oktagon Prime 5