Stanice Fox Sport vydala druhý díl série Fight Camp k souboji Wilder-Ortiz 2!

Premier Boxing Champions a stanice Fox Sport vydali druhý díl série, jenž bude mapovat přípravy aktuálního šampiona organizace WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO) a jeho vyzývatele Luise „King Kong“ Ortize (31-1-0, 26 KO).

Stáj Premier Boxing Champions ve spolupráci s televizní stanicí Fox Sports, jenž zastupují alabamského šampiona a aktuálně druhého muže světového žebříčku, začali propagovat souboj svého svěřence s kubánským „King Kongem“ Luisem Ortizem skrze čtyřdílný seriál „Fight Camp“, který bude mít premiéru posledního dílu 17.11.2019, tedy pouhých šest dní před samotným soubojem.

První díl této série měl extrémní úspěch, jelikož jeho sledovanost dosáhla na 2,2 miliony diváků. To je například o jednatřicet procent více, než měl poslední díl série „Fight Camp“, jenž mapoval sjednocující bitvu mezi Errolem Spencem a Shawnem Porterem. Wildera čeká tímto soubojem historický zápis do dějin těžké váhy, jelikož půjde o jeho desátou obhajobu pásu WBC v řadě. Případným triumfem by totiž překonal v počtu obhajob Vitalije Klitschka, či Mika Tysona a vyrovnal by se Muhammadu Alimu.