Stáj Top Rank Boxing se snaží najít nové místo pro uspořádání duelu Beterbieva s Mengem!

28.3.2020 se v Quebecu měl představit světový šampion WBC a IBF polotěžké váhy Artur Beterbiev (15-0-0, 15 KO), kterého měla čekat povinná obhajoba v rámci IBF s neporaženým Fanlong „Cold Blood“ Mengem (16-0-0, 10 KO).

Aktuální světovou trojku a šampiona WBC a IBF Artura Beterbieva měla čekat první povinná obhajoba obou pásu již 28.3.2020 v Quebecu se světovou dvacítkou Fanlong Mengem. Dlouho se spekulovalo, jestli se tento duel vůbec uskuteční, protože čínské občany zkrátka nechtějí pouštět ze země kvůli koronaviru, ale to podle dostupných informací nebude problém. Mnohem větší problémem je místo konání. V Quebecu se totiž zrušili všechny sportovní akce a tím pádem se zde nemůže konat ani galavečer stáje Top Rank Boxing.

Bob Arum však o titulový duel nechce přijít a dělá maximum pro to, aby mohl proběhnout alespoň bez diváků skrze televizní obrazovky. Osmaosmdesátiletý promotér se snaží souboj pětatřicetiletého ruského šampiona a o tři roky mladšího čínského vyzývatele na poslední chvíli dotáhnout do USA, kde by případně boj mohl proběhnout. Na stejném galavečeru by se pak měl objevit i kolumbijský válečník Oscar „Kaboom“ Rivas (26-1-0, 18 KO), který by si to měl rozdat s americkým veteránem Devinem Vargasem (22-6-0, 9 KO).