Stáj Top Rank Boxing pozastavila plánovaní dalších galavečerů!

V současné době pozastavila Stáj Top Rank Boxing plánovaní a přeplánovaní všech svých akcí. Viceprezident společnosti Carl Moretti se rozpovídal o aktuální koronavirové situaci a o dalších krocích.

Koronavirová pandemie úspěšně zrušila skoro všechny naplánované galavečery profesionálního boxu. Promotéři tedy nyní mají těžkou hlavu s tím, jak své akce přeplánovat. Ovšem stáj Top Rank Boxing na to úplně rezignovala a prostě počká, až se celá situace uklidí a až po té začne řešit věci příští. „Jak můžeme přeplánovat naše akce, když situace kolem koronaviru stále pokračuje a ještě zdaleka není u konce. Neznáme odpovědi na mnoho otázek, protože se situace stále zhoršuje.“ – Začal své povídání Moretti.

„Samozřejmě, že bychom chtěli galavečery přesunout na jiné datum, ale jaké? Nedává to smysl, protože situace se může změnit zítra, nebo za týden a všechny plány opět poletí do koše. Proto jsme také přestali cokoliv plánovat a čekáme, až se situace zlepší.“ – Pokračoval v hodnocení situace a zároveň přiznal, že se dokonce zruší plánovaný sjednocující souboj lehké váhy mezi šampionem WBC,WBA a WBO Vasylem „Hi-Tech“ Lomachenkem (14-1-0, 10 KO) a šampionem IBF Teofimem „El Brooklyn“ Lopezem (15-0-0, 12 KO). „Nemáme pro tento souboj dokončené podmínky. Také jsme se nerozhodli, kde se duel bude konat, protože v ten moment začala ta koronavirová šílenost. Takže o čem by jsme s oběma tábory asi tak mluvili?“ – Dokončil vyprávění zklamaný Američan.