Stáj Top Rank Boxing potvrdila, že se třetí souboj Wildera s Furym může uskutečnit na britské půdě!

Výkonný ředitel stáje Top Rank Boxing Todd DuBoef potvrdil, že se třetí souboj mezi šampionem WBC Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) a Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO) může přesunout z Las Vegas do Velké Británie.

Původně se mělo třetí setkání dvou velikánů těžké váhy odehrát již 18.7.2020 v Las Vegas, ale kvůli pandemii koronaviru se duel musel přesunout. Nové datum trilogie mezi aktuálním šampionem WBC Tysonem Furym a bývalým šampionem Deontayem Wilderem bylo stanoveno na 3.10.2020, kdy už by situace měla být pod kontrolou. Ovšem nikdo netuší, jestli na něj dojde na americké půdě. USA nyní totiž zažívá těžké časy a na jejím území denně zemře na koronavirus skoro dva tisíce lidí. Promotéři obou táborů tedy hledají jiné místo, kde by se bitva mohla odehrát.

„Aktuálně nemáme mnoho informací, které bychom mohli použít v řešení našeho problému. Uvidíme, jestli se situace ve Velké Británii uklidní dříve, než v USA. Také musíme počkat, jak na tom budou velká města jako je New York, Los Angeles, či Las Vegas. Místo pro tento souboj tedy vybereme podle toho, kde se situace uklidní dříve. Jestli to bude Velká Británie, pak duel proběhne tam. Jednání ohledně této bitvy již začaly a my musíme být flexibilní. Musíme počkat, jak všechno dopadne, protože je stále ve vzduchu mnoho otazníků.“ – Prozradil ředitel Top Rank Boxing Todd DuBoef, který tím potvrdil slova Franka Warrena. Britský promotér nedávno sdělil, že na souboj Furyho s Wilderem může dojít prakticky kdekoliv na světě.