Stáj PBC zrušila všechny plánované galavečery do konce května a přidala se tak k Top Rank Boxing!

Zástupci stáje Premier Boxing Champions se připojují ke stáji Top Rank Boxing a ruší všechny své galavečery až do konce května. Toto prohlášení oficiálně vydali dne 23.3.2020.

Pandemie koronaviru nadále ruší všechny akce profesionálního boxu. Postupně se zrušily některé americké galavčery v březnu, následně celý duben a nyní padl i květen. Ke stáji Top Rank Boxing, kterou zastupuje zkušený Bob Arum se totiž připojuje i mocný Al Haymon se svojí stájí Premier Boxing Champions. „Jak můžeme přeplánovat naše akce, když situace kolem koronaviru nadále pokračuje a ještě zdaleka není u konce. Neznáme odpovědi na mnoho otázek, protože situace se nadále zhoršuje. Samozřejmě, že bychom chtěli galavečery přesunout na jiné datum, ale jaké? Nedává to smysl, protože situace se může změnit zítra, nebo za týden a všechny plány opět poletí do koše. Proto jsme přestali cokoliv plánovat a čekáme až se situace zlepší.“ – Prohlásil nedávno viceprezident stáje Top Rank Boxing, Carl Moretti.

K němu se přidala i konkurence na poli profesionálního boxu za velkou louží. „Všechny naplánované akce přesuneme k pozdějšímu datu. Ovšem musíme počkat, až jejich organizace bude bezpečná. Aktuálně nevíme, které termíny budou ty správné. Nyní zkrátka musíme udělat vše pro zastavení pandemie koronaviru. Je čas se postarat o své blízké a byznys nechat na později.“ – Komentoval aktuálně těžkou situaci jeden ze zástupců PBC, Tom Brown. Poslední galavečer, který se v rámci této stáje uskutečnil, byla akce v newyorské Barclays Center, kde senzačně, ve čtyřech kolech, zdolal Robert „The Nordic Nightmare“ Helenius (30-3-0, 19 KO) Adama „Babyface“ Kownackého (20-1-0, 15 KO).