Spence vs Ugas ve sjednocujícím duelu!

Errol Spence vs Yordenis UgasŠampióni velterové váhy Errol Spence a Yordenis Ugas se utkají ve sjednocující bitvě na americkém galavečeru Arlingtonu. Bojovat se bude o tituly WBA super, WBC a IBF!

16.4.2022 – AT&T Stadium, Arlington, USA
Velterová váha
Errol Spence 🇺🇸🆚🇨🇺 Yordenis Ugas

Neporažená americká a světová dvojka „The Truth“ Errol SPENCE (27-0-0, 21 KO) a kubánská jednička světová čtyřka „54 Milagros“ Yordenis UGAS (27-4-0, 12KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o světové tituly WBA super, WBC a IBF!

Jednatřicetiletý americký světový šampión Errol Spence má od května 2017 v držení titul IBF, když v jedenáctém kole knockoutoval tehdejšího šampióna Kella Brooka. Pás WBC poté získal v září 2019, když zvládl těžký souboj s krajanem Shawnem Porterem a přetlačil ho na body.

Oba tituly následně obhájil ve svém posledním zápase v prosinci 2020, když dokázal na body překonat dalšího amerického boxera Danny Garciu. Nyní si dělá zálusk na další pás a v polovině dubna vyzve šampióna organizace WBA Yordenise Ugase.

Pětatřicetiletý kubánský mistr světa Yordenis Ugas má v držení plnohodnotný titul WBA od loňského srpna, kdy se na galavečeru v Las Vegas střetl s filipínskou legendou Manny Pacquiaem. Kubánec byl v zápase lepší a „Pac Mana“ dokázal porazit na body.

Zápas bude z povzdáli sledovat neporažený šampión organizace WBO Terence Crawford (38-0-0, 29 KO). Hlavní sjednocující bitva se přímo nabízí a Crawford, který není aktuálně pod smlouvou může podepsat zápas s vítězem tohoto duelu a na konci roku bychom se tak mohli dočkat mega zápasu.

 

Hrgovič se utká se Zhangem v USA ⇒ ZDE
Ortiz vs Chisora v průběhu tohoto roku? ⇒ ZDE
Fury se opět pustil do Joshuy ⇒ ZDE
Parkerovi vypršela smlouva s Eddie Hearnem ⇒ ZDE
Souboj Kovalev vs Meng odložen ⇒ ZDE
Hrgovič potvrdil jako dalšího soupeře Zhanga ⇒ ZDE
Beterbiev a Smith jednají o sjednocující duel ⇒ ZDE
Canelo odhalil plány na letošní rok ⇒ ZDE
Fury a Whyte se střetnou o titul WBC ⇒ ZDE
Procházka vs Teixeira o titul v polotěžké váze ⇒ ZDE

Triad Combat 2: Pulev vs Dos Santos ⇒ ZDE