Speciální mayský pás WBC bude ve hře i na galavečeru v Carsonu, kde se představí Munguia!

Další hodně zajímavý galavečer tohoto víkendu se odehraje v kalifornském Carsonu pod promotérským dohledem Oscara De La Hoyi. Zde se představí aktuální šampion WBO super welterové váhy, ale i obrovská naděje lehké váhy.

Jaime Munguia (33-0-0, 26 KO) vs. Patrick Allotey (40-3-0, 30 KO) – Čtyřikrát opustil osmadvacetiletý ghanský válečník Patrick Allotey svoji rodnou zemi a třikrát zapsal porážku. V souboji s dvaadvacetiletým šampionem WBO welterové váhy Jaimem Munguiou by se scénář neměl rozhodně měnit, byť mladý Mexičan v posledním souboji s Dennisem Hoganem neoslnil a dle mnohých měl titulovou řež na body prohrát. Jenže rodák z ghanské Accry je až na 138. místě světového žebříčku a ve svém rekordu má spíše hodně podprůměrné bojovníky. Ovšem o to v tomto duelu nepůjde. Stejně jako v souboji Furyho s Wallinem i zde bude ve hře speciální mayský pás WBC, jenž byl připraven ke dni mexické nezávislosti.

Ryan „The Flash“ Garcia (18-0-0, 15 KO) vs. Avery Sparrow (10-1-0, 3 KO) – Rozhodně zajímavé bude sledovat i co-main event, ve kterém vystoupí vycházející hvězdička lehké váhy, Ryan Garcia. Jednadvacetiletý rodák z Kalifornie je považován za jeden z největších talentů této váhy a nyní před ním stojí další výzva v podobě světové šestapadesátky Avery Sparrowa. Garcia je aktuální světovou osmnáctkou a již se pomalu poohlíží po větších duelech. V posledních dnech se hodně spekuluje o souboji s další americkou hvězdičkou Devinem Haneyem. Pokud oba mladíci nezaváhají a připíšou si další potřebné vítězství, tak na konci roku by jsme se mohli dočkat hodně zajímavého střetu dvou velkých talentů lehké váhy.