Šour vyzve v Mexiku šampióna Makhmudova!

Český šampión těžké váhy Pavel Šour má před sebou další zajímavé zahraniční střetnutí. V Mexiku vyzve neporaženého šampióna Arslanbeka Makhmudova!

23.7.2021 – Hotel Holiday Inn, Cuernavaca, Mexiko
Těžká váha
Pavel Šour vs Arslanbek Makhmudov

Česká jednička „Pablo“ Pavel Šour (13-4-0, 8 KO) a neporažená ruská trojka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (11-0-0, 11 KO) se utkají v desetikolové bitvě o pás severní Ameriky NABF!

Osmatřicetiletý držitel českého titulu ČUBP má před sebou další zahraniční štaci a bude to mít hodně těžké. Do cesty se mu totiž postaví neporažený knockouter z Ruska a držitel titulu NABF Arslanbek Makhmudov.

Ruský dvaatřicetiletý bijec získal pás před dvěma lety na galavečeru v Kanadě, kde ve třetím kole ukončil Juliana Fernandeze z Mexika. Pás následně obhájil s veteránem Samuelem Peterem a Kanaďanem Dillon Carman. Makhmudov ukončil všech jedenáct profesionálních duelů před limitem  v tomto zápase bude opět velkým favoritem.

Na druhé straně český boxer nemá co ztratit a nezalekne se žádné výzvy. Aktuálně mu patří 121. pozice ve světovém žebříčku a Rus se vyhřívá na 34. pozici. Jak zápas dopadne se dozvíme v noci 23. července.