Šour jde rozdávat český bomby na americkou půdu. Zápas Shields zrušen!

Hodně zajímavý galavečer pro české fanoušky se odehraje v americkém Flintu. Pavel Šour půjde hájit české barvy proti americké naději těžké váhy. Legendární trenér James Ali Bashir byl povážení napaden a zápas Shields vs Habazin zrušen. Pavel tak bude mít hlavní zápas večera!

Jermaine „989 Assassin“ Franklin (19-0-0, 13 KO) vs. Pavel „Pablo“ Šour (11-1-0, 6 KO) – Hodně důležitý zápas čeká šestatřicetiletého válečníka z Plzně, Pavla Šoura. Česká jednička těžké váhy totiž vůbec poprvé ve své kariéře přicestovala na horkou americkou půdu, aby se postavila proti pětadvacetileté americké šestnáctce a světové čtyřiašedesátce, Jermainu Franklinovi. Rodák z Michiganu bude mít sice výhodu domácího prostředí, ale v posledním souboji s Jerrym Forrestem nijak neoslnil. Hodně vyrovnaný souboj skončil velice těsně na body pro Franklina, no mnozí viděli za vítěze staršího Forresta.

Tlak domácí hvězdičce tedy nemusí plně vyhovovat, navíc Američan je typem bojovníka, který dokáže soupeře hodně podcenit a toho by mohl český válečník využít. „Mám techniku, rychlost i sílu na to, abych jej porazil. Tvrdě jsem trénoval a na tento souboj si hodně věřím. Franklin mě kvůli věku hodně podceňuje, ale já mu ukážu, jak moc se mýlí. Na konci zápasu to budu já, komu zvednou sudí ruku nad hlavu. Sny se plní. Dojel jsem do zámoří bojovat s neporaženým americkým válečníkem. Dojel jsem vyhrát a rozdat pořádný český bomby.“ – Věří si česká jednička. Budou slavit tvrdé české ruce Pavla Šoura? My všichni mu držíme palce, aby na americké půdě zvítězil!


Claressa „T-Rex“ Shields (9-0-0, 2 KO) vs. Ivana Habazin (20-3-0, 7 KO) – To měl být hlavní zápas večera. Byl však napaden trenér chorvatské boxerky, legendární James Ali Bashir, kterého napadl nedávno propuštěný bratr Shields.

Bashir musel neprodleně na operaci kvůli zlomeninám v obličeji a poté tým chorvatské fighterky oznámil, že ze zápasu odstupují. Bashir se pohybeje co by trenér a asistent týmu v boxu už padesát let, byl například dlouhé roky v týmu Wladimira Klitschka nebo Olexandra Usyka.