Šour bude boxovat svůj sen!

Velký zápas čeká jedničku české těžké váhy Pavla Šoura, kterého čeká desetikolový souboj s neporaženým Američanem Jermaine Franklinem. Zápas se bude konat 5. října na galavečeru v americkém Michiganu!Hlavní zápasem večera bude titulový souboj Claressa Shields vs Ivana Habazin!

5.10.2019 – Dort Federal Event Center, USA
Těžká váha
Pavel Šour vs Jermaine Franklin
Česká jednička těžké váhy Pavel „Pablo“ ŠOUR (11-1-0, 6 KO) a neporažená americká patnáctka Jermaine „989 Assassin“ FRANKLIN (19-0-0, 13 KO) se utkají v zápase vypsaném na 10 kol!

16.12.2017 dokázal šestatřicetiletý plzeňský „Pablo“ tvrdě zbít Václava Pejsara a vzít mu český titul těžké váhy. Čtyřiatřicetiletý „Vlk“ nakonec dostal odvetu, kterou tak moc chtěl. I druhý souboj dokázal Pavel Šour s přehledem vyhrát, tentokrát v deseti kolech na body 97-92, 97-95, 97-93.

Letos 6. dubna čekala plzeňského matadora druhá obhajoba českého titulu. O šestnáct let mladší Tomáš Šálek však na mnohem zkušenějšího boxera nestačil a Pavel Šour jej jednoznačně vybodoval 99:90, 99:94 a 98:94.

Nyní ho čeká velká výzva a splnění snu. Českého bijce čeká souboj v Americe, kde vy deseti kolech vyzve domácí neporaženou hvězdu, 25 letého Jermaine Franklina. Ten ještě nepoznal v profesionálním ringu hořkost porážky.

Franklin letos odboxoval tři poměrně těžké duely, které dokázal ovládnout na body. Ale v posledním zápase 12. července s krajanem Jerry Forrestem vyhrál velmi těsně a jeho vítězství nebylo příliš přesvědčivé. Americký bojovník je zhruba o pět kilogramů těžší, o jedenáct let mladší a především bude boxovat na domácí půdě.

Dokáže česká jednička vyloupit americký ring?