Šour bohužel manchesterskou misi nezvládl. Hughie Fury knockoutoval českého válečníka ve třetím kole!

Český válečník Pavel „Pablo“ Šour (11-3-0, 6 KO) bohužel nezvládl manchesterskou misi. Britský mladík Hughie Lewis Fury (24-3-0, 14 KO) jej vyprovodil z ringu ve třetím dějství.

Český válečník Pavel Šour se měl utkat s britským mladíkem Hughiem Furym již koncem listopadu minulého roku v Monte Carlu, ale kvůli viróze musela pětadvacetiletá světová jednadvacítka duel zrušit. Stáj Matchroom Boxing však plzeňskému veteránovi slíbila, že duel s Britem se uskuteční, jen se posune termín. To se nakonec i stalo a Šour mohl okusit poprvé v kariéře britskou půdu „Teď už mě nepodcení. Zápas bude u něj doma v Anglii a navíc ten první zrušil on. Bude mě chtít zničit.“ – přemítal před duelem oblíbený „Pablo“.

Jeho domněnky se potvrdili do puntíku. Hughie Fury jasně dominoval od úvodního dějství, kde Šoura několikrát dobře trefil přesnou zadní rukou. Chvíli to vypadalo, že česká jednička těžké váhy dokáže odolávat britské síle, ale vše se změnilo ve druhém dějství. Manchesterský válečník přitlačil na pilu a českého lva poprvé poslal na podlahu ringu. Z toho se Šour ještě dokázal dostat, ale následný tlak ve třetím kole již nezvládl. Fury jej opět poslal tvrdě na podlahu ringu a byť se „Pablo“ ještě ze země zvedl, bylo evidentní, že je hodně otřesen. To ostatně viděl i jeho roh a tak raději duel ukončil vhozeným ručníkem. Manchsterská mise se nezdařila, ale Pavlovi děkujeme za skvělou reprezentaci českého boxu a věříme, že příští duel už bude vítězný!