Soupeřem Canela se pravděpodobně stane Saunders! Brit dostane za bitvu s Mexičanem osm milionů!

Podle veškerých informaci vstoupí nejlepší bojovník napříč všemi váhovými kategoriemi Saul „Canelo“ Alvarez (53-1-2, 36 KO) do ringu 2.5.2020 s aktuálním šampionem WBO super střední váhy Billym „Superb“ Joe Saundersem (53-1-2, 36 KO).

Dlouho se spekuluje o tom, kdo bude tím mužem, který se pokusí udolat šampiona čtyř váhových kategorií Saula Alvareze. Původně se spekulovalo o dvou britským šampionech super střední váhy Billym Joe Saundersovi a Callumu Smithovi. Jenže posléze přilétla zpráva, že tým hvězdného Mexičana také jedná s regulérním šampionem WBA střední váhy Ryoto Muratou. Námluvy s japonským samurajem však nedopadly a tak se stáj Golden Boy Promotions vrátila k přemlouvání Britů. Podle posledních informací je aktuální král super střední váhy a šampion WBA (Super) Callum Smith ze hry.

Za to šampion WBO Billy Joe Saunders je krůček od podpisu zřejmě největšího a také nejlukrativnějšího duelu jeho dosavadní kariéry. Již následující týden by se tento střet měl oficiálně ohlásit. Třicetiletý Brit dostane za souboj s o rok mladší mexickou hvězdou osm milionů dolarů a 2.5.2020 se v lasvegaském ringu pokusí šokovat svět stejně, jako se to povedlo o uplynulém víkendu jeho velkému kamarádovi Tysonovi Furymu, jenž v sedmi kolech zdemoloval šampiona WBC Deontaye Wildera.