Souboj Parker vs Fa se bude konat 27. února!

V polovině prosince se měla konat zajímavá bitva o Nový Zéland Joseph Parker vs Junior Fa! Titulový souboj musel být ale odložen a nový datum je sobota 27. února!

27.2.2020 – Spark Arena, Auckland, Nový Zéland
Těžká váha
Joseph Parker vs Junior Fa

Novozélandská jednička a světová jedenáctka “Lupesoliai La’auliolemalietoa” Joseph PARKER (27-2-0, 21 KO) a neporažená novozélandská dvojka Junior FA (19-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o orientální pás WBO!

Junior Fa musel v polovině listopadu ukončit přípravy na titulovou bitvu ze zdravotních důvodů. Podrobil se operaci žaludku a zápas se tak přesunul až na konec února. Obě strany nový datum již potvrdili.

Bývalý světový šampión Joseph Parker letos už jeden zápas absolvoval, když na konci února zničil v pěti kolech Američana Shawndella Terella Winterse.

Nyní změří síly s krajanem a prozatímním orientálním šampiónem organizace WBO Juniorem Fa. Ten naposledy boxoval loni v listopadu, když ve Spojených státech jasně vybodoval domácího boxera Devina Vargase.

Na galavečeru, kde se obě těžké váhy utkají bude zároveň prvním galavečerem Eddie Hearna a jeho stáje Matchroom Boxing, který bude pořádat na území Nového Zélandu!