Souboj o titul: Agateljan vs Bezvoda 2!

Ústecký Clarion Congress Hotel nabídne poslední červnovou sobotu zajímavý galavečer, který vyvrcholí titulovou odvetou Viktor Agateljan vs Tomáš Bezvoda! Video z prvního duelu v článku!

26.6.2021 – Clarion Congress Hotel, Ústí nad Labem
Střední váha
Viktor Agateljan vs Tomáš Bezvoda 2

Česká jednička „King“ Viktor AGATELJAN (9-1-0, 5 KO) a česká dvojka „Tommy El Magico“ Tomáš BEZVODA (9-15-0, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český titul ČUBP!

Šestadvacetiletý úřadující český šampión Viktor Agateljan a třiatřicetiletý vyzývatel Tomáš Bezvoda se utkali o uvolněný český titul již loni v září na galavečeru v ústecké Slunetě, když Bezvoda nahradil slovenského boxera Matúše Babiaka, se kterým se měl původně Agateljan utkat,

Zápas nabídl skvělou podívanou, které dominoval rodák z Arménie. Urputný Bezvoda sice ze začátku zápasu tlačil, ale ve druhé polovině mu již docházeli síly a hodně ztrácel. Bezvoda sice vydržel až do konce zápasu, ale Agateljan byl boxersky lepší a přesnější.

Rozhodčí neměli příliš těžkou práci a duel nabodovali následovně: Pavel Hynek 97:93, Bohuslav Rűckschlos 98:92 a Marcel Brzokoupil 96:93. Nyní nás tak čeká odveta, oba boxeři mají dostatečný čas na přípravu a dá se očekávat opět skvělý zápas.

Agateljan od té doby v ringu nestál a tak ho v odvetě čeká rovnou i první obhajoba pásu. To Bezvoda od loňského zápasu boxoval celkem čtyřikrát, ale pouze jeden duel vyhrál, když letos v únoru knockoutoval ve druhém kole René Molíka.

Na galavečeru uvidíme také českou jedničku křížové váhy Vasila Ducára, polotěžkou váhu Stanislava Eschnera nebo Tomáše Ivachova.