Souboj mezi Canelem a Muratou by měl být hotový! Podepsaní smluv se plánuje na příští týden!

Příští týden by měla být dokončena jednání mezi týmy mexické hvězdy Saula „Canelo“ Alvareze (53-1-2, 36 KO) a japonského samuraje Ryota Muraty (16-2-0, 13 KO. Jejich duel by měl proběhnout 3.5.2020 v Japonsku.

Během pár dní by mělo dojít na poslední setkání zástupců mexické hvězdy Saula Alvareze a japonského samuraje Ryota Muraty, během kterého by se měly upřesnit poslední drobnosti smluv na vzájemný duel. Je tedy více než jasné, že nedojde na měření sil mezi devětadvacetiletým rodákem z Guadalajary a britským šampionem WBO super střední váhy Billym „Superb“ Joe Saundersem (29-0-0, 14 KO), které se v posledních dnech tolik řešilo. Místo toho se šampion čtyř váhových kategorií pokusí dobýt Japonsko.

Čtyřiatřicetiletý Japonec je totiž domácím hrdinou, jelikož se stal olympijským vítězem v roce 2012 a mezi profesionály získal regulérní titul WBA. A právě díky tomuto titulu se dostal asi k největšímu duelu své kariéry, jelikož Alvarez momentálně vlastní titul WBA (Super) a WBC ve střední váze, ale také je majitelem regulérního titulu WBA v super střední váze. Je tedy otázkou, ve které váze se nakonec oba bojovníci potkají, jelikož Mexičan již několikrát avizoval, že po souboji v polotěžké váze, kde porazil šampiona WBO Sergeye Kovaleva, by pro něj bylo opravdu velmi těžké splnit limit střední váhy. Každopádně fanoušci se mohou začít těšit na zajímavý souboj mexické hvězdy s japonským samurajem, jenž je jen krůček od potvrzení.