Souboj Furyho s Wallinem je oficiální. Posune se ůnorová odveta s Wilderem?

Již je stoprocentně jisté, že se aktuální lineární šampion těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) střetne 14.9.2019 v Las Vegas se švédským bojovníkem Otto Wallinem (20-0-0, 13 KO).

Souboj aktuálního lineárního šampiona těžké váhy a světové čtyřky, Tysona Furyho, se švédským válečníkem a světovou sedmačtyřicítkou, Otto Wallinem, je oficiálně potvrzený. Oba borci se střetnou dne 14.9.2019 v lasvegaské T-Mobile Aréně. Osmadvacetiletý rodák ze Sundsvallu již má za sebou první americký souboj, který však nedopadl úplně podle jeho představ. S Nickem Kisnerem se totiž srazili hlavami a duel musel být následně zastaven a vyhlášen coby No Contest, tedy bez výsledku. I když Wallin zatím nikdy nestál proti tak zkušenému borci jakým je Fury, tak jednatřicetiletý Brit jej nepodceňuje. „Wallin je celkem vysoko v žebříčku a navíc je vysoký. To je dobrá příprava na Wildera. Také je to levák a to s sebou vždy přináší určitá rizika, ale já budu kvalitně připravený a splním si svoje povinnosti. Odveta s Wilderem se musí uskutečnit.“ – Prozradil britský obr.

Jenže odveta s Wilderem se vůbec nemusí uskutečnit na konci února 2020. Proč? Fury se totiž podle posledních informací rozhodl absolvovat ještě jeden souboj na úplném konci roku. Zatím tedy jde jen o čistou spekulaci, ale tým kolem rodáka z Manchesteru údajně hledá dalšího soupeře pro prosincový duel. Ten by měl hvězdný „Gypsy King“ absolvovat již na britské půdě před domácími fanoušky. Pokud by se tak opravdu stalo, zřejmě by se únorový souboj s aktuálním šampionem WBC, Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO), musel o pár týdnů posunout. Nejpozdějším termínem pak musí být květen, protože následně musí alabamský knockoutér jednat s povinným vyzývatelem Dillianem Whytem, ovšem pokud Brit prokáže svoji dopingovou nevinu.