Smlouvy jsou podepsány! Wilder bude hájit titul WBC 23.11.2019 proti Ortizovi!

Odveta mezi aktuálním šampionem WBC v těžké váze Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO) a aktuální světovou osmičkou Luisem „King Kong“ Ortizem (31-1-0, 26 KO) je oficiálně potvrzena.

Nyní už je všechno podepsáno a všechno pevně stanoveno. Čtyřicetiletý Kubánec Luis Ortiz dostane druhou šanci na zisk titulu WBC v těžké váze. S aktuálním držitelem tohoto pásu, Deontayem Wilderem, se totiž střetne 23.11.2019 v lasvegaské MGM Grand Aréně. Když se oba poprvé střetli, tak americký šampion měl hodně namále. V sedmém dějství jej totiž Ortiz chytl šikovným kontrem a knockoutér z Alabamy měl co dělat, aby se dočkal konce kola. Jenže ukázal opravdové srdce šampiona, problémy přežil a duel dotáhl do vítězného konce. „Poprvé, když jsem se střetl s Ortizem, tak měl pověst hrozivého bojovníka těžké váhy. S těmi, co říkají, že byl mým nejtěžším soupeřem, jednoznačně souhlasím. Nikdo s ním nechtěl bojovat a dodnes s ním nikdo do ringu nechce.“ – Rozpovídal se na první tiskové konferenci Wilder.

„Před odvetou si věřím daleko víc a mám i víc motivace. Už vím, jak boxuje. Nyní to bude větší zábava. Hodně mě zajímá, jak si se mnou poradí, když jsem na svém vrcholu.“ – Dokončil své povídání nejobávanější knockoutér těžké váhy. „Musím vyjádřit Wilderovi respekt za to, že vzal tento souboj, protože opět ukazuje srdce šampiona. Nebojí se těžkých duelů a zrovna souboje se mnou jsou ty nejtěžší. Pro mě je aktuálně nejlepším borcem těžké váhy a tak to zůstane, dokud jej někdo neporazí. O to se nyní pokusím. Prostě půjdu a sesadím ho z trůnu.“ – Hlásí sebevědomý „King Kong“. Můžeme se tak začít těšit na další hodně napínavý souboj v těžké váze.