Smith vs Ducár ve Wembley!

Česká jednička křížové váhy Vasil Ducár se vrací mezi šestnáct provazů. 20. března vyzve ve Wembley domácí trojku Chrise Billama Smitha!

20.3.2021 – Wembley Arena, Wembley, VB
Křížová váha
Chris Billam Smith vs Vasil Ducár

Britská trojka a světová dvacítka „The Gentleman“ Chris Billam SMITH (11-1-0, 10 KO) a česká jednička a světová čtyřiatřicítka Vasil DUCÁR (9-3-1, 8 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Třicetiletý Brit naposledy boxoval loni v srpnu na domácím galavečeru, kde ve druhém kole ukončil do té doby neporaženého krajana Nathana Thorleye a získal pás britského impéria Commonwealth.

Jeho soupeřem na galavečeru Eddie Hearna měl být původně neporažený krajan Deion Jumah (13-0-0, 7 KO) jenže ten musel ze zápasu odstoupit a tak Hearn ukázal na českého šampióna.

Jednatřicetiletý český šampión Vasil Ducár byl naposledy v ringu loni v prosinci na galavečeru v pražské Lucerně, kde v ostře sledovaném titulovém souboji ukončil ve třetím kole úřadujícího šampióna Václava Pejsara.

Favoritem duelu bude bezesporu britský bijec, nicméně Ducárovi tahle pozice více jak vyhovuje a už několikrát dokázal své favorizované soupeře zaskočit. V Londýně tak bude mít velkou šanci se dostat do první dvacítky světového ratingu.