Smith: Okolie je mnohem silnější než Briedis!

Chris Billam-Smith je sparingovým partnerem Lawrence Okolie a zároveň se připravuje na boj s Vasilem Ducárem. Smith má pro sparingy s Okoliem jen chválu!

„Id té doby, co Okolie začal spolupracovat s trenérem Shanem McGuiganem, tak boxuje úplně jinak, je velmi koncentrovaný a hodně se uklidnil. Spároval jsem s mnoha šampióny křížové a těžké váhy, ale nenarazil jsem na nikoho s tak tvrdým úderem, jakým disponuje Okolie. Lawrence je mnohem silnější než třeba Mairis Briedis“. řekl Smith

Jednatřicetiletý Chris Billam-Smith bude chtít své sparingové zkušenosti využit v zápase s českým bijcem Vasilem Ducárem, se kterým se utká o kontinentální pás organizace WBA!


20.3.2021 – Wembley Arena, Wembley, VB
Křížová váha
Chris Billam Smith vs Vasil Ducár

Britská trojka a světová dvacítka “The Gentleman” Chris Billam SMITH (11-1-0, 10 KO) a česká jednička a světová čtyřiatřicítka Vasil DUCÁR (9-3-1, 8 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Kontinentální titul organizace WBA!


20.3.2021 – Londýn, Velká Británie
Super velterová váha
Anthony Fowler vs Jorge Fortea

Britská dvojka a světová třiadvacítka Anthony FOWLER (13-1-0, 10 KO) a španělská trojka a světová pětasedmdesátka Jorge FORTEA (21-2-1, 7 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace WBA!


20.3.2021 – Londýn, Velká Británie
Křížová váha
Lawrence Okolie vs Krzysztof Glowacki

Neporažená britská jednička a světová osmička “The Sauce” Lawrence OKOLIE (15-0-0, 12 KO) a polská jednička a světová pětka “Glowka” Krzysztof GLOWACKI (31-2-0, 19 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!


Přímý přenos z celého galavečera bude zajišťovat streamovací služba DAZN.