Smith – N’Jikam posílí kartu 1.6.2019 v Madison Square Garden!

Kartu nabitou titulovými souboji doplní i aktuální šampion WBA super střední váhy a držitel diamantového titulu WBC, Callum „Mundo“ Smith (25-0-0, 18 KO), který se střetne s Hassanem N’Dam N’Jikamem (37-3-0, 21 KO).

Galavečer v Madison Square Garden, který proběhne 1.6.2019 a kde hlavní souboj obstará šampion těžké váhy Anthony Joshua, bude nabitý titulovými souboji. Vedle aktuálního krále těžké váhy se představí i aktuální držitelka titulů WBA, WBO a IBF v lehké váze, Katie Taylor a šampionka WBC, Delfine Persoon. Nyní kartu doplnil i držitel titulů WBA super a WBC Diamond, Cullum Smith, který se utká se stříbrným šampionem WBC, Hassanem N’Dam N’Jikamem. Devětadvacetiletý Brit stál v ringu naposledy 28.9.2019, když deklasoval krajana George Grovese v sedmém dějství a stal se vítězem boxerské ligy mistrů WBSS.

Rodák z Kamerunu měl hodně záživné poslední dva roky, kdy nejprve senzačně vybodoval zlatého olympionika, Ryoto Muratu, aby s ním v odvetě padl v sedmém dějství. Následně dokázal zdolat na body stárnoucího Brita, Martina Murraye a ukořistit stříbrný titul WBC. Nyní má před sebou již čtvrtou šanci na světový titul. Galavečer doplní i další kvalitní souboje. Například střet britského talentu Joshe Kellyho s Rayem Robinsonem, či střet bývalého šampion super lehké váhy Chrise Algieriho s Tommym Coylem. Fanoušci boxu se mají tedy rozhodně nač těšit.