Slovenský trenér byl zavražděn vlastní ženou. Manželka jej bodla do srdce!

Martin ParlagiZnámý slovenský boxer, rozhodčí Slovenské boxerské federace a zakladatel boxerského klubu v Michalovcích, Peter Kosár, byl v noci, ze soboty na neděli, ubodán doma vlastní manželkou.

Další smutná zpráva rezonuje boxerským prostředím, tentokrát u našich slovenských bratrů. V nedělní noci vyhasl život známého boxera, sudího Slovenské boxerské federace, zakladatele klubu v Michalovcích a kondičního trenéra, Petera Kosára. Sousedé zaslechli z jeho bytu křik a hádky, to ovšem v jeho případě nebylo nic neobvyklého. Pár se podle nich hádal dost často, respektive Peterova manželka měla problémy s alkoholem a dost často jej provokovala. „Jednou ho v noci, když spal, udeřila kladivem do hlavy.“ – Popisuje jejich vztah dlouholetý kamarád.

Martin Parlagi

Jenže tato noc byla jiná. Hádka relativně brzy skončilo a rozprostřelo se ticho. Za chvíli se k paneláku začali sjíždět policisté, záchranáři i hasiči. Pomoc si zavolal sám zraněný Peter, ale policisté se k němu nemohli dostat, jelikož jeho manželka při útěku zamkla dveře. Uvězněný a bodnutý ještě stihl policii přes dveře sdělit, kdo jej pobodal, to už se k němu dostávali oknem hasiči. Záchranáři tak ztratili drahocenný čas na poskytnutí první pomoci. Peter bohužel svým zraněním podlehl po převozu do nemocnice.

Francis Miyeyusho – Peter Kosár – Martin Parlagi

Podle veškerých informací Petera bodla manželka ve spánku do srdce a následně jej zamkla v pokoji i v celém bytě. Bývalý člen týmu Martina Parlagiho však na následky nezemřel ihned, ale dokázal se ještě ze zamčeného pokoje dostat, když rozbil skleněnou výplň a následně si dokázal zavolat pomoc. Policii ještě stihl říci, že jej pobodala manželka, ale svůj boj o život následně prohrál. Zuzanu Kosárovou našli policisté opilou na hřbitově a celou od krve. Následně ji převezli do vazby a obvinili ji z vraždy.

Peter Kosár – Martin Parlagi

Na Petera vzpomíná také majitel našeho webu Marek Jelínek: „Pamatuji si, jak se Peter přidal v roce 2016 do našeho týmu okolo Martina Parlagiho. Byla s ním sranda, snažil se vždy vnést do týmu pozitivní náladu a myslím, že má společně s Martinovým bývalým trenérem Martinem Gajdošem lví podíl na tom, že se o Martinovi začalo mluvit hodně i na Slovensku“. Řekl Marek Jelínek

a dodává vtipnou vzpomínku: „Pamatuji si, jak jsme šli společně s Martinem Parlagim po zápase s Tanzancem Francisem Miyeyushem doprovodit Petera na hlavní nádraží v Praze, kde měl koupenou místenku. Peter byl na věci pedant a jak něco bylo jinak tak hned zpanikařil. Když jsme došli na nádraží, tak nemohl najít vagon do kterého měl koupenou místenku, běhal tam a zpět až mu málem vlak ujel, nakonec se zeptal průvodčího, který mu sdělil se jedná o vagon přímo proti nám. Peter byl malém ve smrti a my s Parlagim taky, že by Peter zůstal o den déle v Praze… Ona s ním byla sice sranda, ale jak začal povídat historky, tak dokázal dva dny mluvit v kuse :-). Myslím, že třeba na výlet na Ukrajinu, kde Martin boxoval s Olegem Yefimovychem nikdy nezapomenu já, Martin, Standa Škoda ani trenér Martin Mráz. To byl Road trip se vším všudy. Budeme na Petera vzpomínat jen v dobrém“.

Martin Gajdoš – Martin Parlagi – Peter Kosár