Show „Noc s legendou“ Attila Végh míří do Brna!

Attila VéghAttila Végh, jenž nedávno oznámil boxerský zápas a odtajnil tak plány na rok 2021, míří do Brna. Tam se setká v září tohoto roku s Jiřím Denisou Procházku. Vítěz zápasu století míří do Moravské metropole v rámci show „Noc s legendou“.

,,Ano, „Noc s legendou“ skutečně míří do Brna a já se moc těším na fanoušky, Už mi moc chyběli, navíc v Brně jsou velmi dobří bojovníci. Je to velmi silné město. Bude to skvělá show a jsem hrozně rád, že mým hostem bude Number 1 Československý fighter naší váhové kategorie Jiří Deniska Procházka. Moc se na Jirku těším a přeji mu hodně štěstí v jeho blízkém zápas v UFC“. uvedl Végh, který se skutečně nikdy netajil tím, že ona tolik v minulosti diskutovaná československá MMA jednička, je v jeho očích Jiří Denisa Procházka.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

Ten bude v rámci Véghovo show vyprávět svůj příběh, který bude po premiéře UFC určitě hodně lidí zajímat. ,,Po show „Noc s legendou“, které jsme s Attilou absolvovali v Praze a Bratislavě Attilovi psalo hodně fanoušků z Moravy. Chtěli jsme jim vyhovět, hned jako to bude možné. Společně jsme si moc přáli jako hosta právě Jirku Procházku. Jsme rádi, že se to povedlo a děkujeme Jirkovi i Martinu Karaivanovovi za vstřícnost. Show bude ještě lepší než ty minulé a bude skrývat spoustu překvapení“, uvedl k oznámení show promotér VDN Promo Petr Větrovský.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

Attila Végh už absolvoval skutečně dvě své show v Praze a Bratislavě. Obě show byli v únoru a byli vyprodané. Podobný zájem se očekává i nyní a to i kvůli tomu, že kapacita je omezena na necelých 500 diváků. Třeba se mezi překvapení počítá i s odhalením boxerského zápasu Attily Végha.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

V rámci show bude možné i meet and greet a spoustu překvapení, které organizátoři představují. Vzhledem k zastoupení to bude pro fanoušky MMA opravdovým bonbónkem.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz