Sergey Kuzmin se chce po porážce rychle vrátit do ringu. Střetne se v listopadu s Zhangem?

Ruský „Medvěd“ Sergey Kuzmin (15-1-0, 11 KO) se chce po první porážce mezi profesionály rychle vrátit zpět do akce. Podle posledních informací by se měl střetnout 30.11.2019 s Zhilei „Big Bang“ Zhangem (20-0-0, 16 KO).

Konec letošního roku vypadá pro těžkou váhu nesmírně zajímavě. V posledních třech měsících letošního roku nás čekají opravdu hodně zajímavé souboje. Některé se teprve plánují a některé jsou již kompletně hotové, každopádně to bude mezi obry hodně našlapaný konec roku. Ke smetánce nejtěžší váhové kategorie se přidá aktuální světová dvaačtyřicítka a ruská trojka, Sergey Kuzmin. Dvaatřicetiletý Rus musel začátkem měsíce překousnout první porážku v profesionální kariéře, kterou mu uštědřil Michael Hunter.

Zhilei Zhang

A ruský „Medvěd“ rozhodně nechce otálet a hodlá se po porážce rychle vrátit na vítěznou vlnu. Další souboj by jej měl čekat 30.11.2019 na galavečeru v Monaku, kde by se měl střetnout se světovou sedmasedmdesátkou a čínskou jedničkou. Zhilei Zhangem . Šestatřicetiletý čínský obr se naposledy objevil v ringu v září minulého roku, když před limitem ukončil průměrného Američana Dona Hayneswortha. Na galavečeru v Monaku by se měli objevit i další zajímavý obři. Konžský ranař Martin Bakole Ilunga by se měl představit v souboji s neporaženým Rusem, Evgeny Romanovem.