Sergey Kovalev se střetne s Anthonym Yardem 29.6.2019 v Rusku!

Podle zákulisních informací je tato záležitost již upečena, ale oficiálně potvrzeno to ještě není. Ruský šampion WBO v polotěžké váze, Sergey „Krusher“ Kovalev (33-3-1, 28 KO) se střetne se svým povinným vyzývatelem, Anthonym Yardem (18-0-0, 17 KO), 29.6.2019 v Rusku.

Zkušený šestatřicetiletý šampion organiazce WBO a světová jednička polotěžké váhy, Sergey Kovalev, bude hájit svůj pás proti britskému talentu a světové osmičce, Anthonymu Yardemu. Pro ruského „Krushera“ půjde o první obhajobu od zisku pásu nad Eleiderem Alvarezem, kterého s přehledem dokázal vybodovat v únoru. Nyní se mu postaví do cesty sedmadvacetiletý rodák z Londýna, který zatím ukončil sedmnáct soupeřů před limitem z osmnácti duelů. Jenže je tu jedno velké „ale“! Ano, mladý Brit je světovou osmičkou, je talentovaný a má ránu, ale nikdy nestál proti absolutní špičce své váhy.

Se vší úctou k pánům Reeves, Sjekloca, Sequeira, Nemesapati, ale oni nejsou ani ve světové dvacítce. Yardemu jednoznačně chybí zkušenosti a hlavně zápas, kde by si opravdu dokázal, že má dovednosti na to, aby porážel borce z první desítky. To Kovalev má zkušeností na rozdávání, ale podle mnohých je zase za svým výkonnostním vrcholem. Každopádně nás čeká hodně zajímavý zápas dvou knockoutérů, který by se měl odehrát 29.6.2019 v ruském Jekatěrinburgu. „Oficiální oznámení zápasu mezi Sergeyem Kovalevem a Anthonym Yardem se blíží.“ – Napsal na svůj twitterový účet Mike Coppinger.