Sergey Kovalev opět v problémech! Tentokrát byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu!

Šestatřicetiletý ruský veterán Sergey „Krusher“ Kovalev (34-4-1, 29 KO) je doslova magnetem na problémy. Tentokrát se bude muset zpovídat za řízení pod vlivem alkoholu.

Bývalý trojnásobný šampion polotěžké váhy Sergey Kovalev je doslova zrozen k tomu, aby přitahoval problémy. Aktuálně musí čelit obvinění z napadení herečky Jamie Frontz, kterou měl na záchodech několikrát udeřit do obličeje. Američanka si z incidentu odnesla zlomený nos, otřes mozku, poraněný krk a kompletně oteklý obličej. Kovalevovi za tento hrůzný čin hrozí až čtyři roky za mřížemi a pěkně mastná pokuta. Tím však výčet Rusových eskapád nekončí. Minulý rok v červnu nasedl do letadla pod vlivem alkoholu a opět začal obtěžovat ženy kolem sebe.

Jednu ženu dokonce údajně chytil za ruku a začal ji líbat. Následně na ni začal házet peníze a sprostě na ni křičet. Po tom, co se pohádal s polovinou letadla musel být Kovalev vysazen na nejbližším letišti v Los Angeles. Tentokrát rodák z Kopějsku nechal ženy na pokoji, ale vesele si to špacíroval po jedné z dálnic v Kalifornii opět pod vlivem alkoholu. K jeho smůle jej zastavila hlídka policie, která aktuální dvojku polotěžké váhy odvezla do vazby na stanici a propustila po několika hodinách. Ruský borec je zkrátka nenapravitelný.