Sebastian Bytyqi bude bojovat o světový titul!

Liam Paro vs sebastian BytyqiDvacetiletého Sebastiana Bytyqi čeká těžký souboj na australské půdě proti domácí hvězdě Liamu Parovi o juniorský světový titul organizace WBO v super lehké váze! 

19.5.2018 – Southport Sharks AFL Club, Southport, Austrálie
Super lehká váha
Sebastian Bytyqi vs Liam Paro
Neporažená česká trojka Sebastian BYTYQI (11-0-1, 8 KO) a neporažená australská čtyřka Liam PARO (13-0-0, 9 KO) se utkají v desetikolové bitvě o juniorský světový titul WBO!

Sebastian Bytyqi vs Liam Paro

Sebastian Bytyqi vlétl do profi ringu 8. srpna 2014 když zdemoloval v prvním kole Ústečáka Radka Beláka. Následovalo další sedm dominantních výher a než se utkal v Karlových Varech s vele zkušeným Francisem Miyeyushem z Tanzánie.

Zápas byl velmi vyrovnaný a oba boxeři si sáhli v zápase na dno. V prvních třech kolech byl lepším náš boxer v dalších třech kolech jasně dominoval Tanzánec. Zápas skončil remízovým výsledkem 58:56 a 2x 57:57.

Poté si Seba spravil chuť výhrami nad Petrem Banonem, Richardem Walterem a Adnanem Žiličem. Nyní ho tak čeká po Tanzanci další velmi silný soupeř, Liam Paro z Austrálie. Pro českého borce to bude první zápas mimo Českou republiku.

Liam Paro je v profesionálním ringu teprve od března 2016, kdy udolal na body krajana Jacoba Mahonyho. Na svém kontě má 13 výher z toho 9 před limitem. Paro má sice výhodu domácího prostřední, avšak český boxer se pokusí Austrálii vyloupit.

Sebastian Bytyqi vs Liam Paro