Save Boxing 2 již zítra na streamu!

Zítra v 18:00 vypukne druhý galavečer Save Boxing, kde nás čekají zajímavé duely jak amatérské tak profesionální a především 3 titulové bitvy! Stream koupíte dnes za 80 kč a zítra za 150 kč!

10.7.2021 – Clarion Congress Hotel, Ústí nad Labem
Save Boxing 2 – Start v 18:00
Stream zde: TICKETSTREAM

Viktor Agateljan vs Tomáš Bezvoda 2
Střední váha
Stream zde: ⇒TICKETSTREAM
Česká jednička “King” Viktor AGATELJAN (9-1-0, 5 KO) a česká dvojka “Tommy El Magico” Tomáš BEZVODA (9-15-0, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český titul ČUBP!

Šestadvacetiletý úřadující český šampión Viktor Agateljan a třiatřicetiletý vyzývatel Tomáš Bezvoda se utkali o uvolněný český titul již loni v září na galavečeru v ústecké Slunetě, když Bezvoda nahradil slovenského boxera Matúše Babiaka, se kterým se měl původně Agateljan utkat,

Zápas nabídl skvělou podívanou, které dominoval rodák z Arménie. Urputný Bezvoda sice ze začátku zápasu tlačil, ale ve druhé polovině mu již docházeli síly a hodně ztrácel. Bezvoda sice vydržel až do konce zápasu, ale Agateljan byl boxersky lepší a přesnější.


Ondřej Budera vs Michal Ryba
Polotěžká váha
Stream zde: ⇒TICKETSTREAM
Česká trojka Ondřej BUDERA (14-21-1, 8 KO) a česká devítka Michal RYBA (6-3-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český titul ČUBP!

Sedmadvacetiletý Budera má před sebou třetí bitvu o český titul v polotěžké váze. Ty dvě předchozí prohrál a chtěl by to zítra v Ústí nad Labem napravit. Poprvé o český titul boxoval v roce 2017, ale na body prohrál s Karlem Hořejškem. O rok později vyzval Tomáše Adámka, ale zápas nedokázal dotáhnout do vítězného konce a opět prohrál na body.

Nyní se mu do cesty postaví stejně starý Michal Ryba. Pro něj to bude zítra první titulová bitva. Ryba na domácí půdě ještě neprohrál a domácí neporazitelnost bude chtít zítra udržet. Dokáže si poradit se zkušeným Buderou?


Stanislav Eschner vs Jozef Jurko
Polotěžká váha
Stream zde: ⇒TICKETSTREAM
Česká sedmička Stanislav ESCHNER (14-15-1, 7 KO) a slovenská dvojka Jozef JURKO (6-2-0, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace UBO!

Dvaatřicetiletý bijec Stanislav Eschner se nebojí žádný výzvy což dokazuje skvělými výkony v zahraničí. Ačkoliv z nich odchází jako poražený, tak ale s o mnoho lepšími soupeři. Naposledy boxoval loni v srpnu v německém Magdeburgu kde šest kol trápil domácí hvězdu Robina Krasniqiho. Nyní se vrací a je hladový po titulu.

Jeho soupeřem bude slovenský tvrďák Jozef Jurko. Ten se vrací po dvouleté odmlce, když naposledy v červnu 2019 ukončil v prvním kole českého boxera Ladislava Slezáka.


Kompletní startovka