Saunders: Canelo není nedotknutelný!

Bývalý světový šampión Billy Joe Saunders sice řadí Saula Alvareze mezi světovou elitu, avšak poukazuje na to, že není nedotknutelný a Caleb Plant mu může způsobit problémy!

„Alvarez není nedotknutelný jak si mnozí myslí. Caleb Plant musí boxovat chytře a držet Alvareze na uzdě a nenechat ho boxovat to co chce. Myslím, že pokud to takhle Plant zvládne, uvidíme velmi dobrý souboj“. řekl Saunders

A dodává „Canelo je sice světová elita boxu, ale na druhou stranu Plant má nástroje, aby mu způsobil problémy. Bude muset být první polovinu zápasu hodně odolný a držet si odstup a poté tvrdě zaútočit. To je podle mě jediná varianta jak Alvareze porazit“. uzavřel bývalý světový šampión.

Saul Alvarez a Billy Joe Saunders se utkali letos v květnu ve sjednocující bitvě, kdy Alvarez obhajoval pásy WBA super a WBC a Saunder pás WBO. Zápas skončil v osmém kole, kdy Saunders nebyl schopen pokračovat a mexický šampión si připsal 56 profesionální výhru. Naopak Saunders poznal po třiceti duelech poprvé v kariéře hořkost porážky.