Saul Alvarez se poprvé střetl se Sergeyem Kovalevem v Los Angeles!

Střet dvou králů různých váhových kategorií se odehrál v Los Angeles. Vládce střední váhy Saul „Canelo“ Alvarez (52-1-2, 35 KO) se střetl s vládcem polotěžké váhy Sergeyem „Krusher“ Kovalevem (34-3-1, 29 KO).

Již 2.11.2019 se fanoušci profesionálního boxu dočkají jednoho z největších soubojů tohoto roku a v hlavní roli bude opět figurovat mexická superstar Saul Alvarez. Aktuální král střední váhy se chystá o dvě váhové kategorie výše, kde se utká s ruským vládcem a šampionem WBO, Sergeyem Kovalevem. Oba bojovníci se včera poprvé střetli tváří v tvář na tiskové konferenci v Los Angeles.

Saul „Canelo“ Alvarez – „Chtěl poděkovat všem fanouškům. Jsem velice motivovaný a je mi nesmírnou ctí sdílet jeden ring s takovou legendou, jakou je Sergey Kovalev, se kterým jsem se potkal v roce 2012 na přípravném kempu. Nyní se chystáme psát historii. Vím, že to bude nejtěžší zápas mé kariéry. Dám do toho to nejlepší, co ve mně je. Ten den bude moci celé Mexiko křičet Viva Mexiko.“ – Rozpovídal se hvězdný Mexičan.

Sergey „Krusher“ Kovalev – „Jsem velice rád, že mohu být opět v Los Angeles. Díky bohu, Canelovi a jeho týmu, že mi dali možnost zde bojovat. Myslím si, že mě čeká jeden z největších testů mé profesionální kariéry, protože Canelo je aktuálně nejlepší bojovník napříč všemi vahami. Jsem šťastný a natěšený. Děkuji všem za podporu.“