Sauerland: Je směšné jak všichni odmítají zápas s Hrgovičem!

Filip HrgovicManažer chorvatského boxera Filipa Hrgoviče nemůže pochopit, že boxeři odmítají souboj s jeho svěřencem aniž by začala samotná jednání!

„Nechápu to, nerozumím tomu. Veškerá jednání prakticky skončila dřív, než vůbec začala. Nikdo ani nezačal komunikovat, nikdo nechtěl slyšet podmínky a automaticky zápas odřekli. Je až směšné sledovat, jak světový špička boxerů nechce bojovat o světový pás“ říká Kalle Sauerland

A dodává „Jediná věc, kterou můžeme udělat je ta, že budu tlačit na IBF aby pokračovala v oslovování dalších boxerů v žebříčku a nebo rovnou Filipa určila jako povinného vyzývatele o světový titul. Organizace musí jednat, protože její žebříček se stává výsměchem a boxeři, kteří odmítají bojovat v eliminačním duelu by měli být z žebříčku okamžitě vyškrtnuti“. Nebere si servítky německý manažer se švédskými kořeny.

Filip Hrgovic

Připomínáme, že v hlavním eliminačním zápase se měl Hrgovič utkat s Kubáncem Luisem Ortizem, ale ten z důvodu zranění odmítl. Následně odmítl bez udání důvodu také novozélandský boxer Joseph Parker.

Předpokládá se, že organizace v následujících dnech osloví francouzského neporažené válečníka Tony Yoku (11-0-0, 9 KO). Ten ještě coby amatérský boxer dokázal Hrgoviče vybodovat v roce 2016 na olympijských hrách v Riu. V následném finále vybodoval také britského boxera Joe Joyceho.


Opustí Derecka Chisoru jeho trenér? ⇒ ZDE
Smith vs Johnson 15. ledna o titul WBO ⇒ ZDE
Knockout roku – Jiří Procházka ⇒ ZDE

Žebříčky organizací WBA, WBO, WBC a IBF ⇒ ZDE
Don King opět odstavil Manuela Charra ⇒ ZDE
Canelo nechává výběr soupeřů na trenérovi ⇒ ZDE
Neskutečná štípaná Vykhryst vs Kiladze ⇒ ZDE
Jake Paul brutálně sestřelil šampióna UFC ⇒ ZDE
Kdo je Jake Paul? ⇒ ZDE
Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz