Saúdská Arábie má zájem o souboj Joshua vs Wilder/Fury!

Eddie Hearn prozradil v rozhovoru pro server Sky Sports, že je veliký zájem ze strany Saudské Arábie uspořádat souboj Anthony Joshuy s vítězem zápasu Wilder vs Fury!

„Musíme udělat vše, co je v našich silách, aby zápas měl to nejlepší zázemí. Nyní je ovšem před námi souboj s Kubratem Pulevem jako povinným vyzyvatelem za organizaci IBF a poté ihned budeme řešit sjednocující duel¨. řekl Eddie Hearn

A dodává: „Konfrontace s vítězem zápasu Wilder vs Fury je pro nás velmi důležitá a máme vehementní zájem tento zápas uspořádat do konce letošního roku. Kontaktovali mě zástupci Saudské Arábie, ale vše bude řešit až po zápase s Kubratem Pulevem“.

Anthony Joshua (23-1-0, 21 KO) stál naposledy mezi šestnácti provazy loni 17. prosince, když v odvetném zápase jasně přejel úřadujícího šampióna Andy Ruize (33-2-0, 22 KO) a vzal si tak zpět tituly WBA super, WBO, IBF a IBO.

Britský obr Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) a šampión organizace WBC Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) se utkají v odvetě 22. února  v americké MGM Grand v Las Vegas. Ovšem ve smlouvě je klauzule o odvetě a je tak pravděpodobné, že v případě opětovné remízy uvidíme i třetí souboj.