Sanchez a Dawejko si slibují knockout. V akci uvidíme také Alfonsa s Negronem!

Stáj Premier Boxing Champions si připravila opravdu velký galavečer plný velkých válečníků. Frank Sanchez si to rozdá s Joeym Dawejkem o kontinentální americký titul WBC. Neporaženého Roberta Alfonsa čeká Carlos Negron.

Frank Sanchez (14-0-0, 11 KO) vs. Joey „Tank“ Dawejko (20-7-4, 11 KO) – Aktuální světová čtyřiašedesátka a kubánská dvojka těžké váhy Frank Sanchez si to rozdá v hodně zajímavé bitvě o titul WBC Continental Americas se světovou osmačtyřicítkou a americkou třináctkou Joeym Dawejkem. Sedmadvacetiletý rodák z Guantanama je velkou neznámou, ale věřte, že tento borec ještě zamíchá kartami na špici těžké váhy. Vždyť jeden čas trénoval po boku Chepa Reynosa, který dohlíží na kariéru hvězdného Mexičana Saula Alvareze.

Ovšem devětadvacetiletého rodáka z Filadelfie také není radno podceňovat. Vždyť to byl právě on o kom kolovaly fámy, že v přípravném kempu knockoutoval aktuálního krále těžké váhy Anthonyho Joshuu. Navíc vždycky nehezky zatopil favoritům. Remizoval s Jarrellem Miller a Ytalem Pereou. Na body pak těsně padl s Bryantem Jenningsem, Andreyem Fedosovem, či Sergeyem Kuzminem. Jediný, kdo jej dokázal ukončit před limitem byl v roce 2013 Charles Martin. Sanchez by však svoji defenzivou, rychlostí a technikou měl Dawejka jednoduše přejet.

Frank Sanchez: „Přeji Joeymu štěstí na sobotu, ale ne moc štěstí. Hodlám ukázat, že jsem jedna z nejlepších těžkých vah na světě. On nikoho nedokáže knockoutovat. Navíc s moji obranou a pohybem mě nedokáže ani ohrozit. Mám veškeré schopnosti, abych tento souboj naprosto ovládl. Nikdo, s kým bojoval, není jako já. Bude pořádně šokovaný, až jej v sobotu brutálně knockoutuji. Uvidíme se v ringu.“

Joey Dawejko: „Něco málo o Frankovi vím. Vím, že se pohybuje rychle, ale vážně si myslím, že vzal špatný souboj. Měli možná počkat pár duelů, než přijali souboj se mnou a já jim ukážu proč. Frank je dobrý bojovník, ale není na mě připravený. Pokusí se mě vybodovat, ale budu pro něj příliš velké sousto. Předpovídám knockout. Hodlám jej opravdu tvrdě šokovat. Nemá v arzenálu nic, co bych ještě nikdy v životě neviděl.“

Robert Alfonso (19-0-1, 9 KO) vs. Carlos Negron (20-3-0, 16 KO) – Hodně zajímavý duel nabídne i osmikolový duel dvou karibských válečníků. Třiatřicetiletý neporažený Kubánec Robert Alfonso si to rozdá se stejně starým portorickým válečníkem Carlosem Negronem. Favoritem tohoto souboje je aktuální světová devětasedmdesátka a kubánská trojka těžké váhy, která zaváhala pouze v předposledním souboji s Iagem Kiladzem, jenž skončil remízou. Alfonso sice nemá v rekordu zatím kvalitní jména, ale musíme připomenout, že jde o zlatého medailistu z panamerických her. Mezi amatéry pak dokázal porazit Michaela Huntera, či Oscara Rivase.

To Carlos Negron již pár kvalitních jmen potkal, ale bohužel pro něj to nikdy neskočilo jeho vítězstvím. Aktuální světová devadesátka v roce 2011 padla před limitem s Epifaniem Mendozou, v roce 2018 jej knockoutoval Dominic Breazeale a v polovině minulého roku jej v prvním kole ukončil i devětatřicetiletý Američan Brian Howard. Je dost pravděpodobné, že podobný osud jej čeká i ve víkendové bitvě s Alfonsem, byť ten není rozeným knockoutérem.