Šampion se vzepřel. Smlouvu nepodepíše, dokud nedostane pořádný balík peněz!

Zdá se, že nakonec může být vše úplně jinak, protože aktuální šampion WBA, WBO, IBF a IBO, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO), očividně ještě nepodepsal smlouvu na odvetu s Anthonym „AJ“ Joshou (22-1-0, 21 KO).

V pátek se oficiálně potvrdila odveta mezi aktuálním králem těžké váhy Andym Ruizem Jr. a bývalým šampionem Anthonym Joshuou. Ta by se měla odehrát 7.12.2019 v Saúdské Arábii, jenže nakonec může být ještě vše jinak. Jak se totiž ukázalo, tak současný majitel pásu WBA, WBO, IBF a IBO, Andy Ruiz, ještě nepodepsal smlouvu k odvetě a jen tak ji podepsat nehodlá. Respektive nebude souhlasit, dokud mu Eddie Hearn nenabídne víc peněz, než je devět milionů dolarů, které má Američan s mexickými kořeny momentálně slíbené.

Podle veškerých informací, by měla být částka za odvetu ukotvena v první smlouvě, kterou Ruiz podepsal před soubojem, jenž se konal 1.6.2019 v Madison Square Garden. Podle slov devětadvacetiletého šampiona to tak asi nebude. Po té, co se skrze média dozvěděl, že Joshuovi přistane na účet jednatřicet milionů dolarů za odvetu, tak se jal opět vyjednávat. K Hearnově smůle totiž ještě ani nedošlo k podepsání smlouvy o odvetě a tak milovník Snickers tyčinek začal zlobit. Smlouvu odmítl podepsat a neobjeví se ani na pondělní tiskové konferenci v Londýně, dokud nedostane pořádný balík peněz.