Šampión Charr chce Ruize!

Držitel klasického světového titulu WBA Manuel Charr podepsal nedávno novou smlouvu s promotérem Erole Ceylanem a vyzývá Andy Ruize!

„Andy, dám ti šanci získat světový titul. Přijmi mou výzvu k boji a neskrývej se za manažery a promotéry. Buď chlap a bojuj. Můžu přiletět klidně do Ameriky nebo Mexika“. řekl jasně Charr

„Manuel je připraven čelit komukoli na světě, můžeme vyjednávat. Nastal čas na největší boje a výzvy světového formátu. Manuel je šampión a chce se šampióny bojovat“. dodal manažer Erole Ceylan.

Rodák ze Sýrie boxující pod německým pasem, šampión organizace WBA Manuel Charr (31-4-0, 17 KO) podepsal novou smlouvu s promotérskou stájí Ecboxing a chce se vrátit do ringu.

Charr stál naposledy v ringu 25. listopadu 2017, kdy jasně vybodoval 116:111, 115:112 a 115:111 Rusa žijícího v Bělorusku, 202 cm vysokého Alexandera Ustinova (35-4-0, 26 KO) a získal tak regulérní pás WBA.

Žádná obhajoba ale nepřišla, neboť měl nejdříve Charr zdravotní problémy s rukou a následně neshody s jeho tehdejším manažerem. WBA mu však regulérní pás nechala a je tak stále světový šampión.